درباره ما


هدف از ایجاد سایت به آموزش ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانشگاهی و عمومی می باشد

تاریخچه سایت به آموزش

گامهای نخست راه اندازی سایت به آموزش ، در سال 1393 با ارایه سایت www.OsMAT.ir و در راستای آموزش برنامه نویسیOpensees و MATLAB برداشته شد و آموزش های مرتبط با عمران و تحلیل سازه ها و برنامه نویسی ارائه گردید. این سایت، پس از مدت کوتاهی، در تابستان 1394 ، توانست رشد و شکوفایی موثری در خصوص این دو نرم افزار داشته باشد. در گام بعدی سایت www.OmranAmozesh.ir در کنار همین سایت راه اندازی گردید و در حوزه های عمران و معماری فعالیت خود را ادامه داد. در نهایت با تبدیل سایت به یک سایت بزرگ و یکپارچه، سایت www.BehAmozesh.ir راه اندازی و مورد استفاده عموم قرار گرفت.
در حال حاضر نیز این سایت با همکاری اساتید برجسته و توان آموزشی قدرتمند این اساتید توانسته قدمی بزرگ در راستای ارائه آموزش های مجازی بردارد.

​​​​گستره مخاطبین به آموزش

سایت به آموزش هم اکنون این افتخار را دارد که به عنوان مرجع مناسبی برای دانشجویان و دانش آموزان با تیم مجرب و کار آزموده و همچنین فنی کاران حوزه های عمران و معماری و برق و میکانیک، در خدمت عموم بوده و فعالیت های گسترده ای را با پشتیبانی مستمر ارائه دهد.

آرمان به آموزش

هدف از یکپارچه شدن سایت به آموزش، همان تجلی و گسترش آموزش آکادمیک و دانشگاهی به شیوه عمومی بوده تا از دورترین نقاط کشور بتوان دسترسی گسترده ای را به آموزش های دلخواه داشت.